Автор Тема: Заглушители за тетива  (Прочетена 1816 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен xenos

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 507
  • Arrows: +10/-0
  • Modern Abo
    • Профил
    • xenos::bushcraft
Заглушители за тетива
« -: Февруари 13, 2013, 09:59:05 am »
xenos

Сложих заглушители от заешка кожа на тетивата на единият ми лък. Не, че ще ловувам, ама да видим как е.

primitive

Козината е супер, само дето е маалко в повечко, освен това не знам как си закрепил, но преди да се установят, трябва да могат да се местят, за да се тунингова заглушаването. Когато са в повече и нетунинговани, само пречат и забавят изстрела и въобще не си изпълняват функцията - поне така съм чел.

xenos

Това за местенето и тунинговането не съм попадал. Само четох, че се слагали на около 6-7 инча от върховете. Ще пострелям малко, пък ще преценя. Ако пречат - винаги могат да се махнат То беше основно за проба, не за реални ползи.

Borkata

може би едно от двете като се сцепи на половина по дължината си ще стане перфектно! Реално си сложил материал за четири заглушителчета Ама пък са яки и направо си поръчвам две заглушителчета (5 лв. достатъчни ли са?).

xenos

Без пари ще ти ги дам бе Борка, ти само кажи колко дълги и широки ги искаш И на мен ми изглеждат големички, но такива размери даваха на лентичките. Бе, поправимо е, все пак Ще ги оправим!
« Последна редакция: Март 15, 2013, 12:22:09 am от Admin »