Направа > Инструменти

прости инструменти за прости лъкове

(1/2) > >>

bravewolf:
Отварям тази тема, защото, май, нищо няма написано за това! За тези които се занимават може да е безсмислено, но за тези, които тепърва тръгват по пътеката ще е полезно/ конкретно за нашия шанпион-Илия, който иска да прави прости дървени лъкове, но и за всички останали, разбира се/!
Прилагам една снимка на инструментите, които аз ползвам. Не съм добавил само малка брадва и шкурка! И двете са много важни звена за началото и края на процеса. Ножчетата ги ползвам за циклене.
Ако има друго, което съм забравил или вие ползвате нещо друго и е важно за вас, моля, добавете го/ако не го криете, разбира се/ :)

bravewolf:
И две снимки на "магарето" за дялане.

primitive:
Бравас! Пък аз даже магаре още си нямам, но е много гот, веднъж съм пробвал та още си мечтая...

xenos:
Интересно магарИ! :) Скоро и аз ще си правя ново и по-компактно, тогава ще покажа. А инструментите ми в общи линии са същите. Само че аз използвам доста и цикла (ония правоъгълните парчета ламарина).

bravewolf:
Няма да е лошо да се покаже и клипче, как работи магарето! Виждал съм ти старото магаре, ще ми е любопитно да видя и новото! А иначе циклите, май, вършат много работа, особенно при композитите!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия