Направа > Инструменти

СПАЙН ТЕСТЕР

(1/4) > >>

primitive:
От известно време ми е готов Спайн тестера, но чак сега успявам да ви го покажа. Много прецизно мога да измервам спайна на стрели от 22 до 32 инча, а не само стандартното на 28 инча. Според АМО файловете измерването на 28 инча може да се съотнася и за по-дълги и по-къси стрели с известна корекция, но принципно не е особено прецизно /не че е от прекалено голямо значение/, но все пак реших, че като ще е гарга, по-добре да е рошава и да няма това онова   :D

след като измерих своите стрели се оказа, че съвсем малко от тях ми отговарят по спайн и повечето са под спайна /дори да си направя точни това едва ли ще ме направи много по-добър стрелец разбира се  ;D ;D/ Все пак ми е твърде интересно - статистика ккаво да се прави....

bravewolf:
Професионално, изглежда! Като купешко! Браво и честито! Ще ти върши работа със сигурност, пък може и на нас :)
Статистиката е важна! Може ли да ти пратя 200-300 шафта да ми ги премериш?

primitive:
Е па.............. само толко ли имаш?

perf:
Много полезно и добре направено. Надявам се на есен да го вземеш на турнира да тестваме някоя друга стрела.

primitive:
Бих го взел, но няма къде да бъде закачено /отзад е закрепено на два дюбела/, а във висящ вид просто не е удобно за ползване. Трябва му стена.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия