Автор Тема: Форумни фланелки  (Прочетена 37729 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен primitive

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 533
  • Arrows: +5/-1
    • Профил
Re: Форумни фланелки
« Отговор #45 -: Октомври 30, 2013, 06:02:27 pm »
Надписи и лого отпред ще има, пък за отзад се разбирайте, кой и какво ще иска, но да е еднакво за всички, които искат нещо на гърба, че няма кой да се занимава с индивидуални проекти.
Нещо започвате да си противоречите за гърба, пък това е съвсем различно от визитките, които са винаги така или иначе персонални.
« Последна редакция: Октомври 30, 2013, 06:04:19 pm от primitive »

Неактивен neven

• Full Member
  • Публикации: 147
  • Arrows: +2/-0
    • Профил
« Отговор #46 -: Октомври 30, 2013, 06:23:30 pm »
В такъв случай мисля, че ще е най-лесно всички да са еднакви.
Ако повечето хора са за лого с малък надпис отпред - ОК.
Ако повечето са и за отзад... Пак ОК.
Давайте да поръчваме и да се разплащаме. Кой ще събира парсата?

Неактивен bravewolf

• Sr. Member
  • Публикации: 393
  • Arrows: +15/-1
    • Профил
« Отговор #47 -: Октомври 30, 2013, 09:43:57 pm »
Непременно трябва да се провери, дали размерите на фанелките отговарят на стандарта! Аз продавам сувенирни тениски, които са български и много добре направени,естетически, но не отговарят по размер! С един номер са назад, например XL oтговаря на L! Да не стане така, че да повторим поръчката, с един номер по високо! Какво пък, първите може да останат за подаръци! А, що се отнася до женските фанелки, за които се е замислил Невен, мисля, че не е лошо да поръчаме и някое и друго боди, а също и 3/4 клинчета ! Трябва да се уважават фенките на лъкаджийте ;D

Неактивен neven

• Full Member
  • Публикации: 147
  • Arrows: +2/-0
    • Профил
« Отговор #48 -: Октомври 30, 2013, 11:20:10 pm »
Непременно трябва да се провери, дали размерите на фанелките отговарят на стандарта! Аз продавам сувенирни тениски, които са български и много добре направени,естетически, но не отговарят по размер! С един номер са назад, например XL oтговаря на L! Да не стане така, че да повторим поръчката, с един номер по високо! Какво пък, първите може да останат за подаръци! А, що се отнася до женските фанелки, за които се е замислил Невен, мисля, че не е лошо да поръчаме и някое и друго боди, а също и 3/4 клинчета ! Трябва да се уважават фенките на лъкаджийте ;D

Хмммм... Когато става въпрос за дъщеря ми... Определено губя чувство за хумор...

Неактивен bravewolf

• Sr. Member
    • Профил
« Отговор #49 -: Октомври 30, 2013, 11:34:29 pm »
Разбирам те!

Неактивен slaf40

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Arrows: +0/-0
    • Профил
« Отговор #50 -: Октомври 31, 2013, 08:45:48 am »
Ще имаме ли право на избор на модел фланелка , (аз лично предпочитам с якичка ) или поне на цвят ?
 Хора разни , разни идеали ! 
ПП Не че няма да си взема каквото реши мнозинството , но ще ми е по-приятно да нося нещо дето ми прави густо .
« Последна редакция: Октомври 31, 2013, 08:54:47 am от slaf40 »

Неактивен Black Wolf

• Administrator
  • Sr. Member
  • Публикации: 254
  • Arrows: +5/-0
    • Профил
    • Общество "Орловият Кръг"
« Отговор #51 -: Ноември 02, 2013, 12:53:26 am »
Борката иска 5 бр. XL - черни.

Неактивен primitive

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #52 -: Ноември 02, 2013, 07:56:59 am »
Вижте, както казах черни няма да има!!!! Просто трябва да се погледне в темата. Съвсем скоро ще покажа от какви цветове ще има избор. Освен това зависи много и от складовите наличности, при голяма част от цветовете няма от всички размери - правя всичко възможно, но никога не може да се угоди на всички... Тая работа не е толкова лесна, но така или иначе съм се хванал на хорото. Цвета в крайна сметка ще е един за всички - ще ви дам възможност да гласувате за избора. По-демократично от това - здраве му кажи. След показването, ще трябва да се реагира бързо защото нещата в склада не са статични. Просто изчаквам виртуалния модел. Като стане няма да се бавя и веднага ще го постна. Изборът ще се определи с мнозинство. Лично ще отида да се убедя дали размерите отговарят, но ако някой има притеснения - просто да си поръча един размер нагоре - едва ли ще е фрапантна разликата.
« Последна редакция: Ноември 29, 2013, 12:25:59 am от primitive »

Неактивен primitive

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #53 -: Ноември 29, 2013, 01:13:52 am »
Тъкмо получих виртуалните - ето така ще изглеждат, ще бъдат само в един от двата цвята единият се води бутилково зелено, другият - пясъчно. Цветът ще определим с мнозинство. Моля да гласувате както за цвета така и за формата на надписа - малкото в едната страна или големия в средата. Според мен цветовете са супер и двата, доволно неутрални и също така не склонни към избеляване.
Аз лично гласувам за №1 Зелените с черен надпис в големия вариант, при белия надпис не ме кефи това, че се получава ефект като на негатив, дори косата на гръцката фигурка е бяла... но ще се съглася с решението определено с мнозинство.
За по-голяма прегледност и яснота ще ги номерирам - надписът е отгоре!!!

№1

№2

№3

№4

№5

№6

Не се притеснявайте, надписите ще са съвсем ясни, нещо тия прехвърляния на снимки го ограбиха това свойство... при мен файловете при увеличението са супер ясни.

Неактивен xenos

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 507
  • Arrows: +10/-0
  • Modern Abo
    • Профил
    • xenos::bushcraft
« Отговор #54 -: Ноември 29, 2013, 02:37:55 pm »
Абе принципно с по-светлия цвят надписи изглежда по-добре. Черно на зелено малко... незнам. В тоя ред на мисли, само чисто бял и чисто черен ли може да бъдат цветовете на надписа? Ако е нещо по-бежово или... нещо такова?

Другото, което искам да питам: Шрифта на надписа няма ли да е по-добре да е с някой по-завъртян фонт? Тоя ми се струва прекалено обикновен. Ако има възможност да се избира фонт - във Гугъл фонтс има доста голям избор.

Тия неща пак казвам, са само като въпроси, не като изисквания от моя страна, предполагам и други може да си ги задават?

Неактивен Sea Raven

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
  • Arrows: +3/-0
    • Профил
« Отговор #55 -: Ноември 29, 2013, 02:58:06 pm »
Зеленото не ми харесва особено, твърде милитари, пясъчното е много по добре според мен, повечето ми тениски и панталони са точно в този цвят. Но и зеленото да остане няма проблем.
И наистина шрифта на основния надпис е доста обикновен, може да е нещо малко по пипнато, фонтове да искаш.

Неактивен primitive

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #56 -: Ноември 29, 2013, 04:07:45 pm »
Добрееее, сами знаете че не може да се угоди на всички!!!
Последно дайте предложение за фонт и цвят на надписа, но докато разрешим всичко ще стане догодина. Все пак нали се сещате, че за тази цена ми правят услуга... За мен нещата са доволно ясни и четливи. Поне гласувайте за това което е предложено като цвят и големина. Пък и докато мине гласуването и т.н. и количествата на тези цветове и като размери в склада ще се изчерпат.
Направете предложенията, покажете ги пък аз ще питам като се реши що-годе нещо ПАК и т.н и т.н направо е....

Благодаря за разбирането!

Неактивен xenos

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 507
  • Arrows: +10/-0
  • Modern Abo
    • Профил
    • xenos::bushcraft
« Отговор #57 -: Ноември 29, 2013, 04:20:58 pm »
Като кирилски фонтове примерно при бегъл поглед ми харесаха Ruslan Display и Stalinist One. Иначе зеленото си ми харесва, но със светъл надпис.

Неактивен bravewolf

• Sr. Member
    • Профил
« Отговор #58 -: Ноември 29, 2013, 10:35:22 pm »
Предложението на xenos, Ruslan Display, ми харесва! Гласувам за номер 4, три броя М!

Неактивен }|{opukc

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 65
  • Arrows: +1/-0
  • Patience my friend !!!
    • Профил
« Отговор #59 -: Ноември 29, 2013, 10:40:48 pm »
Много е сложно с тия надписи ако питате мен. Аз предлагам само лого....иначе малко като сергийка така...и телефон за връзка требе да има. Лично аз не си падам по тази стихотворна форма. На гърба може да се направи този подробен надпис.
За цвета - пясъчната изглежда много добре.
Не се притеснявам от психическите си отклонения, даже си ги харесвам!