Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Предложения и препоръки / Re: Има ли необходимост от този форум?
« Последна публикация от bravewolf - декември 07, 2017, 09:58:39 pm »
Няма ли да действаме? Митак, актуална ли е сметката?
2
« Последна публикация от Black Wolf - декември 01, 2017, 12:40:05 pm »
Събирахме пари, ама те свършиха при плащането за тази (2017) година (и аз додадох, казвам го не да се хвали или упреквам някого)...
3
« Последна публикация от taiko.sama - ноември 28, 2017, 12:50:13 pm »
Е па ... начи въпроса е решен ... ОСТАВА ... само схема за споделяне на разходите да давате и да са отправаме ;)
Нема кво ааа са помо̀тваме ;)
4
« Последна публикация от Black Wolf - ноември 28, 2017, 12:48:31 pm »
Определено във Фейсбук не е същото. И темите се разпокъсват, и не винаги може да се следи добре дадена дискусия и пр.

Смятам, че е нужен форума.
5
« Последна публикация от zidarov - ноември 28, 2017, 09:53:11 am »
Привет на всички!
Аз от скоро съм във форума и го намирам за много полезен и ценен. Той не само е библиотека от информация която трудно би била събрана а и място където може човек да се запознае и контактува със себеподобни. Да...има фейсбук, но не е същото! Аз лично още не съм почнал първият си лък. Но така както аз съм отскоро тук ще дойдат и други след мен, за които информацията ще е безценна почвайки да "дялат". Форумния турнир е нещо уникално за нашата страна и според мен трябва да се развие още повече! Аз лично ще помогна с каквото трябва и мога. Относно плащането на домейна също. И още нещо....като чета нещата по-горе ми идва следната идея на ум. Дали не може всичко от форума да бъде систематизирано и направено на една PDF книга а защо не и истинска ?!
6
« Последна публикация от Sea Raven - ноември 28, 2017, 09:51:26 am »
За съжаление форумите лека полека умират, за сметка на фейсбук. Аз съм админ и един от създателите на най големият форум за акваристика у нас, и не съм влизал в него от месеци. Следя само публикацииите на фейса. Писал съм в много форуми, исторически, политически, в някои имам хиляди постове, от време на време влизам и виждам че са напълно замрели. Това е тенденция, жалко за натрупаната информация която има опаснот да се изгуби. Аз правя лъкове и пускам редовно снимки, клипове, всякакво инфо, всеки който ме пита отговарям подробно. Просто всичко слагам на фейсбука, не ми остава време за други локации. Не знам какво да кажа, говорили сме си с колеги от други форуми, не сме измислили нищо. Някаква по плътна интеграция с фейсбук може би, всеки вече виси у фейса, и аз вкл.
7
« Последна публикация от ванката - ноември 28, 2017, 12:06:53 am »
Здравейте, аз съм от хората които рядко пишат но редовно влизам да проверя за нещо ново. Форума трябва да продължи да съществува има толкова знание във него. Дайте банкова сметка и сума която е нужна, мисля че ще се получи нещо. Поздрави на всички.
8
« Последна публикация от nameless - ноември 27, 2017, 10:49:42 pm »
soo, за да напиша нещо смислено ми се иска да знам малко повече подробности. като за начало - дори да не се пише, или да не се пише напоследък, защо ей тъй без усилие трябва да се занули форума? това, че не се пише, не означава че не се чете. светът не свършва с нас, утре ще дойдат други, нека информацията свърши на тях работа. всеки си избира дали да пише, и ако не го прави сигурно има някави причини. ако това е причината за спирането наистина не разбирам. ако е финансова - да, в един момент като няма пари за жалост всичко приключва. тази я приемам. каква е точната причина за този дебат?
9
« Последна публикация от bgpanev - ноември 27, 2017, 10:39:35 pm »
Аз не съм лъкоправец ,ама информацията във форума наистина е безценна.Аз лично се запалих по лъковете заради вас.
10
« Последна публикация от taiko.sama - ноември 27, 2017, 09:37:10 pm »
Аз не мога да съм активен в темите за правене на лъкове и други нещица (оти съм кьопав), но си мисля че си е необходим форума ... мога да помогна и с бакъп на форума и финансово за хостинга.
Страници: [1] 2 3 ... 10