Автор Тема: Ясен Ников "RAZORBLADE" - WWW.KNIVESBG.COM  (Прочетена 2043 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Full Member
  • Публикации: 174
  • Arrows: +3/-0
    • Профил
Ясен Ников "RAZORBLADE" - WWW.KNIVESBG.COM
« -: април 10, 2014, 10:47:07 pm »
"От 2006 започнах да търся информация за направата на ножове. От тогава насам нещата вървят от самосебе си и ножарството ми се превърна в любимо хоби и почти втора професия. Предпочитам да правя ножове по мой дизайн, като се придържам към класическите и функционални форми, но съм отворен и към модерните и нестандартни материали и дизайни. Засега използвам метода на отнемане на материала при изработка на острието на ножа - шлайфане. Създател и администратор съм на сайта knivesbg.com "

Ясен Ников - "RAZORBLADE"

Ясен е създател на най-интересния (поне за мен) майсторски форум за ножове в България. В www.knivesbg.com прекарвам по-голямата част от времето си когато не чета за лъкове. :) Присъединете се! Във форума редовно пишат много и все приятни хора от които доста може да се научи.

Освен форума, на сайта можете да намерите много интересна и полезна информация за ножовете.

Ясен Ников освен създател на сайта www.knivesbg.com e и майстор на ножове.
Негови работи можете да видите тук.
« Последна редакция: април 10, 2014, 10:54:53 pm от Admin »

Неактивен Dakota

• Newbie
  • *
  • Публикации: 9
  • Arrows: +0/-0
    • Профил
Re: Ясен Ников "RAZORBLADE" - WWW.KNIVESBG.COM
« Отговор #1 -: април 13, 2014, 02:47:59 pm »
Ясен е човек,когото държа да подчертая-много харесвам!Интелигентен,можещ и в същото време скромен!С тези си качества,а и много други ми напомня за Xenos.За съжаление за пореден път ми се затрива регистрацията във форума,та не мога да пиша там,но пък за четене и сбиране на акъл,не пречи.